środa, 8 kwietnia 2015

Naszym debiutanckim dziełem, które wspólnie ukończyliśmy w okolicach kwietnia 2015 roku był teledysk do utworu ,,Chcę Się Bawić" którego autorem jest Kuba Kaszkur. Scenariuszem do klipu, oraz jego reżyserią zajął się sam autor utworu - Kuba Kaszkur, który to podrzucał nam pomysły i lokacje zdjęciowe, aby lepiej wyrazić to, o czym jest jego utwór.

Zdjęcia robiliśmy w Górze, między innymi na Osiedlu Kazimierza Wielkiego, al. Jagiellonów, ul, Starogórskiej, ul. Sportowej, boisku Szkoły Podstawowej nr 1, ul. Armii Polskiej, ul. Poznańskiej, w samym Domu Kultury i innych miejscach. Sami zauważcie, że włożyliśmy w ten klip dużo naszej pracy i czasu co widać po ilości miejsc w których kręciliśmy, a trwa on niespełna 3 minuty.

W pracy pomogło nam czterech młodych pasjonatów, uczących się w naszej sekcji w grupie operatorskiej. Byli to: Krzysztof Kubicki, Adrian Makles, Justyna Czudak, oraz Maria Mikoluk. Zajęciem według mnie najbardziej pracochłonnym i czasochłonnym - czyli montażem klipu, także zajęło się czterech adeptów filmu, uczęszczających do grupy montażu obrazu i dźwięku: Agnieszka Borysewicz, Karolina Bartkowiak, Kacper Marciniak, oraz Krystian Skopiński.

Do rejestracji zdjęć wykorzystaliśmy między innymi dwie lustrzanki Nikon, stabilizację Flycam, oraz jazdę kamerową.

Nad całością projektu czuwała moja skromna osoba;)

Poniżej link do naszego pierwszego debiutu:

autor: AB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz