czwartek, 14 kwietnia 2016

30 marca nasza sekcja odwiedziła inną sekcję Domu Kultury. Byliśmy gośćmi sekcji wokalnej i choreografii scenicznej prowadzonej przez instruktorkę Agatę Śliwińską.

Agata uczy w Domu Kultury w Górze już przeszło trzy lata. Swoją pasją zaraża młodych uczestników swojej sekcji, którzy przychodzą do niej by tak na prawdę móc wybrzmieć, czego nie mogą zrobić na przykład w domu. Na zajęcia wokalne i choreografii scenicznej przychodzą dzieci w różnym przedziale wiekowym. Najmłodsza uczennica ma zaledwie sześć lat.

Uczestnicy zajęć nie tylko śpiewają. Agata daje im wskazówki jak mają prezentować i poruszać się na scenie podczas wykonywania swoich utworów.

Instruktorka przygotowuje swoje uczennice do występów nie tylko w samym Domu Kultury. Jej uczennice biorą też udział w różnych konkursach wokalnych.

Dzisiaj prezentujemy kilka zdjęć, które wykonała Weronika Bartkowiak z sekcji filmowej z grupy fotograficznej a już niebawem ukaże się materiał filmowy z zajęć u Agaty Śliwińskiej. Zapraszamy do oglądania.
Autor: AB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz